Заняття танцями в Києві є досить ефективним видом загальнофізичної підготовки, що включає як силову компоненту, так і комплекс вправ на розтяжку і поліпшення координації рухів.

Всупереч поширеній думці щодо фізичної слабкості чоловіків — танцюристів, виконання ряду елементів (наприклад — високих підтримок) вимагає наявності значних силових показників.

Ще одним помилковим думкою є твердження щодо того, що танці є виключно справою тих, хто вирішив займатися даним видом мистецтва на професійному рівні.

Для бажаючих підтримувати себе у формі танці є чи не найбільш вдалим вибором, так як при тренуваннях опрацьовуються практично всі групи м’язів, поліпшується їх еластичність і швидкість реакції на нервові імпульси. Серед скупчення людей танцюрист завжди виділяється правильною поставою і легкістю рухів.

Далеко не кожен володіє талантом, достатнім для виступу на професійних змаганнях, але навіть відвідуючи періодичні заняття з помірним навантаженням можна значно поліпшити свою фізичну форму і загальний тонус організму.

Таким чином, заняття танцями, особливо — естрадними і народними, дозволять підтримувати відмінну спортивну форму, а також поліпшить загальний психофізичний стан.